36353

اولین اکران فیلم «هابیت: سفر غیرمنتظره» در سطح جهان با استقبال بی نظیر ژاپنی ها در توکیو همراه شد.

پس از اکران جهانی فیلم «هابیت: سفر غیرمنتظره» در نیوزلند، اولین اکران این فیلم در سطح جهانی روز گذشته (شنبه) در توکیوی ژاپن با حضور پرشور سینمادوستان ژاپنی برگزار شد.

«پیتر جکسون»، کارگردان فیلم «هابیت: سفر غیرمنتظره» و «مارتین رنیمن»،«ریچارد آرمیتاژ» و «اندی سرکیس» از بازیگران این فیلم با حضور چهل دقیقه ای در میان هواداران ژاپنی که برخی از آنان با لباس شخصیت های فیلم آمده بودند به صحبت با آنها پرداختند.

به گزاش ورایتی، «مارتین رنیمن»، بازیگر این فیلم گفت که ما چند روز پیش اکران اولیه بسیار خوبی در «ولینگتون» نیوزلند داشتیم، اما آغاز اکران در ژاپن و استقبال مردم ما را شگفت زده کرده است.

فیلم «هابیت: سفرغیر منتظره» که از ۱۴ دسامبر در سراسر دنیا اکران می شود، عنوان اثری است که با الهام از داستان های «ارباب حلقه ها» ساخته شده و در حقیقت پیش درآمدی بر اولین سه گانه موفق «پیتر جکسون» دارد.

پروژه «هابیت» که قرار است به صورت یک سه گانه سینمایی ارائه شود، پرخرج ترین پروژه سینمایی دنیا را نیز یدک می کشد. این فیلم با پیشرفته ترین تکنولوژی تصویربرداری، با سرعت ۴۸ فریم در ثانیه فیلم برداری شده و به صورت سه بعدی ارائه خواهد شد.

داستان «هابیت؛ یک سفر غیرمنتظره» در رابطه با افسانه ای است که در آن ۱۳ «آدم کوچولو» به همراه یک جادوگر و موجودی کوچک به نام "هابیت" روانه سفری پرمخاطره می شوند. آدم کوچولوها به دنبال بازپس گرفتن سرزمین شان از اژدهایی به نام «اسماگ» هستند.

قسمت های بعدی این فیلم نیز با عناوین «هابیت، نابودی اسماگ» و «هابیت، به آنجا رفتم و بازگشتم» به ترتیب در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ اکران خواهند شد.